WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2020 R.

(na podstawie  art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy o finansach publicznych)

  1. Wałecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa
  2. Maciejewski Daniel
  3. Maciejewska Jolanta
  4. Starczyński Zbigniew
  5. Domaradzka Alicja
  6. Zielińska Helena
  7. Zieliński Krzysztof
  8. Michalska Lidia
  9. Szydłowski Tadeusz
  10. Szydłowska Alfreda
  11. Leszczyński Rafał
  12. Jolanta Mielcarek Protetyka Dentystyczna
  13. Jadwiga Mielcarek
  14. Solak Franciszka
  15. Zaleski Paweł
  16. Żornarczuk Nina
  17. Grzegorczyk Ewa
  18. Aramowicz Maria
  19. Grzegorczyk Robert
  20. Kaźmierczak Zbigniew
  21. Janina Białas Usługi Psychoterapii
  22. Chlewiński Marian
  23. Chlewińska Anna
  24. Wolan Krzysztof
  25. Górniak Ryszard
  26. Mikityszyn Włodzimierz
  27. Zieliński Marcin
  28. Grażyna Sołtyszewska Zakład Krawieckie
  29. Wcisłowski Wojciech
  30. Jarczewska Ewa
  31. Elżbieta Penkala Usługi Krawiecki
  32. Perek Bożena
  33. PHU ALWARO Aleksander Warszycki
  34. Kraszczuk Robert
  35. Orłowska Jadwiga
  36. Gawęda Monika
  37. Szczepaniak Paulina
  38. Szczepaniak Damian
  39. Spodek Paweł
  40. Spodek Bożena
  41. Chuchro Dorota
  42. Izdebski Adrian
  43. Izdebska Paulina
  44. Pogrzebski Mateusz
  45. Dratwa Rafał
  46. Wasilewska Izabela
  47. Książek Andrzej
  48. Książek Sylwia
  49. Graczykowski Marcin
  50. Studio Urody NowaJa Natalia Świda
  51. Zakład Fryzjerski "KRYSTYNA" Krystyna Michalska
  52. Salon Fryzjerski "ANNA" Anna Andrukajtis
  53. Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu
  54. P.H.U. GASTRONOMIK Dariusz Zych
  55. H.U. AUTOKLIP Kacała Tomasz
  56. Zakład Fryzjerski "EDI" Żydzis Edyta
  57. P.U.H. AUTOPUNKT Sklep Motoryzacyjny Zbigniew i Andrzej Zupnik
  58. "DOMAL" Zakład Usługowo-Handlowy Kwiatkowski Emil
  59. HYDROGAZ Sławomir Zając, Wiesław Radecki
  60. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "ELSPAN" Zbigniew Błaszak
  61. Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Mateusz Mochort
  62. BML Spółka z o.o.
  63. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  64. Kwiatkowska Romana
  65. Wałeckie Centrum Kultury
  66. Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
  67. Kowalczyk Jan
  68. Piwińska Elżbieta
  69. Szajgin Stanisław
  70. Transport Międzynarodowy SIEDLISKO S.C. St. Szajgin, E. Piwińska
  71. APM Piotr Nawrocki
  72. KOLMET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Obrót Surowcami Wtórnymi Jerzy Orfin
  73. ZUH KOM-TAD Komis Artykułów Przemysłowych Tadeusz Ćmiel
  74. Victoria Cymes Spółka z o.o.
  75. WTP L&S Grzegorz Lasocki Spółka Jawna
  76. ALBOR Spółka z o.o. Sp. K.
  77. Albatros Aluminiu Spółka z o.o.
  78. Elżbieta Kijak
  79. 107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ
  80. OZEN Spółka z o.o.
  81. Sikora Marcin
  82. Januszewski Janusz
  83. Radczyc Edward
  84. Wiercioch Marek
  85. Lisowski Tomasz
  86. Presler Piotr
  87. Juszczak Paulina
  88. Juszczak Agata
  89. Juszczak Emila
  90. Król Krzysztof
  91. Słodkowski Leonard
  92. Świechowska Anna
  93. Siking Joachim
  94. Olszewska Elżbieta
  95. Naranowicz Jerzy
  96. Świechowski Andrzej
  97. Ozdoba Dariusz
  98. Makowska Joanna
  99. Juszczak Łukasz
  100. Juszczak Joanna
  101. DKB Biuro Pośrednictwa Finansowego Dorota Badera
  102. Agata Szczepaniec
  103. KS SPORT M. Kujawa, M. Krawczyk Spółka Jawna
  104. Wioletta Lewczuk
  105. Firma Handlowa MAGDA Marzena Jadziewicz
  106. Marlena Wilczyńska
  107. Kwiaciarnia U JADZI Izabela Jakubajtis
  108. DB Inwestycje Łukasz Butryński
  109. VIDEO FOTO Maria Michalska
  110. Maria Bolin FIT STUDIO CUKIERNICTWO Lin-Bo
  111. Anita Wesołowska
  112. Sklep Obuwniczy BUCIK Anna Tomczyk-Mularczyk
  113. Andrzej Ostrowski ZGODA

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. środa, 17 luty 2021 13:10 Przemysław Draus