WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH  NIEPOSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM W ZAKRESIE PODATKÓW LUB OPŁAT W 2019 R. UDZIELONO ULG, ODROCZEŃ, UMORZEŃ LUB ROZŁOŻONO SPŁATĘ NA RATY W KWOCIE PRZEWYŻSZAJĄCEJ ŁĄCZNIE 500,00 zł

(art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy o finansach publicznych)

 

  1. Umorzenia
  1. MOSiR –  9.097,00 zł (ważny interes publiczny)
  2. 107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ – 18.940,00 zł (ważny interes publiczny)
  3. MOSiR – 3.897,00 zł (ważny interes publiczny)
  4. MOSiR – 3.897,00 zł (ważny interes publiczny)
  5. Arletta i Dariusz Wujciukowie  - 578,00 zł (ważny interes publiczny)
  6. Krystyna Wrońska – 1.045,00 zł (ważny interes podatnika)
  7. Naskret Jacek – 1.301,58 zł (ważny interes  podatnika)
  8. Piasecki Henryk – 681,33 zł (ważny interes podatnika)
  9. Kozaryn Grażyna – 566,14 zł (ważny interes podatnika)
  10. Bulman Eleonora  - 675,23 zł (ważny interes podatnika)
  11. Piotrowski Krzysztof – 1.959,09 zł (ważny interes podatnika)
  12. Grzenia-Romanowska Irena – 1.833,47 zł  (ważny interes podatnika)
  13. Jakób Beata – 2.731,96 zł (ważny interes podatnika)
  14. Mlazga Zbigniew – 3.449,32 zł (ważny interes podatnika)
  15. Snarski Ryszard – 730,02 zł (ważny interes podatnika)
  16. Hannemann Katarzyna – 1.608,19 zł (ważny interes podatnika)
  17. Andrukajtis Grzegorz – 2.553,63 zł (ważny interes podatnika)
  18. Maciukiewicz Jerzy – 3.002,55 zł (ważny interes podatnika)
  19. Malec Janusz – 1.754,99 zł (ważny interes podatnika)
  20. Niedźwiedzki Aleksander – 1.060,28 zł (ważny interes podatnika)
  21. Zajączkowski Henryk – 4.363,55 zł (ważny interes podatnika)
  1. Odroczenie terminu płatności, rozłożenie  na raty
  1. OZEN Spółka z o.o.
  2. PKS Spółka z o.o.
  3. Przedszkole Niepubliczne „Elfik” Maciej Dąbrowski
  4. Boguniewicz Sylwia
  5. Kamińska Martyna
  6. Adasiak Marzena
  7. Sobczak Wiesław
  8. Jagniątkowski Krzysztof
  9. Kozioł Izabela
  10. Fortulański Karol
  11. Parzych Halina
  12. Markiewicz Elżbieta
  13. Sawicka Grażyna
  14. Jakubczyk Krystyna
  15. Wygonowska Monika
  16. Górska Elżbieta
  17. Polewska Sylwia
  18. Kurmańska Barbara
  19. Matuszewska  Agata
  20. Karnicki Piotr
  21. Mazurkiewicz Przemysław
  22. Kraczkowska Łucja
  23. Pluta Ewa
  24. Wiśniewski Jacek
  25. Grzegorzewski Arkadiusz
  26. Sawicki Norbert
  27. DKB Biuro Pośrednictwa Finansowego Dorota Badera
  28. Raniś Dariusz
  29. Tomaszewska Wioletta
  30. Jendrasik Natalia
  31. Pilarek Izabela
  32. Bartoszuk Danuta
  33. Chorążak Wacława
  34. Gołębiowski Adam
  35. Michalak Sylwia
  36. Chilicka Jolanta
  37. Piechut Paweł
  38. Jaskólski Sławomir
  39. Żygadło Teresa
  40. Martuszewska Teresa
  41. Wilczura Irena
  42. Halina Karczewska
  1. Zwolnienia na podstawie uchwał Rady Miasta
  1. AUTO ZABUDOWY Spółka z o.o.
  2. BML Spółka z o.o.
  3. Ekomech-System Jarosław Horodecki

 

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2019 R.

(na podstawie  art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy o finansach publicznych)

 

  • Wałecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa
  • Chlewiński Marian
  • Chlewińska Anna
  • Pietrzak Teresa
  • Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy ELSPAN Zbigniew Błaszak
  • Centrum Fryzjersko-Kosmetyczne STYL  Katarzyna Kudyba
  • „LARIX” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarnia Tartak Roman Dyker
  • JADŁODAJNIA Michał Cierpicki
  • Pomoc Drogowa Mechanika Pojazdowa Andrzej Kucharz
  • PHU Elektroinstalator Adam Guzowski
  • ALBOR Spółka z o.o. Spółka Komandytowa
  • PHU AUTOKLIP Tomasz Kacała
  • Zakład Fryzjerski EDI Edyta Żydzis
  • Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Mateusz Mochort
  • Warsztat Mechaniki Pojazdowej  Krzysztof Czapski
  • Mechanika Pojazdowa „AUTO SERVICE” Mirosław Tyma
  • Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM
  • Salon Fryzjerski Anna Staniszewska
  • Salon Fryzjerski „ANNA” Anna Andrukajtis
  • Sklepy zoologiczne „ZOO-RAJ”  s.c. Marek i Zdzisława Cygan
  • Zakład Elektroinstalacyjny Eugeniusz Krasnosielski  
  • DKB Biuro Pośrednictwa Finansowego Dorota Badera
  • PKS Spółka z o.o.
  • BML Spółka z o.o.
  • 107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ
  • Ekomech-System Jarosław Horodecki
  • Auto Zabudowy Spółka z o.o.
  • Dąbrowski Maciej
  • Radczyc Edward
  • Olszewska Elżbieta
  • Słodkowski Patryk
  • Słodkowski Leonard
  • Siking Joachim
  • Kulczyk Edward
  • Presler Piotr
  • Wiercioch Marek
  • Lisowski Tomasz
  • Świechowska Anna
  • Świechowski Andrzej
  • Juszczak Paulina
  • Juszczak Agata
  • Juszczak Joanna
  • Juszczak Emila
  • Juszczak Łukasz
  • Makowska Joanna
  • Sikora Marcin
  • Łoboda Krzysztof
  • Januszewski Janusz
  • Naranowicz Jerzy
  • Ozdoba Dariusz
  • Wawruk Kazimierz
  • Król Krzysztof
  • Marciniak Stefan

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. środa, 16 grudzień 2020 12:36 Przemysław Draus