WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH  NIEPOSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM W ZAKRESIE PODATKÓW LUB OPŁAT W 2017 R. UDZIELONO ULG, ODROCZEŃ, UMORZEŃ LUB ROZŁOŻONO SPŁATĘ NA RATY W KWOCIE PRZEWYŻSZAJĄCEJ ŁĄCZNIE 500,00 zł

 

(art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy o finansach publicznych)

 

 

 

  1. Umorzenia
  1. Sebastian Kuczkowski – 7.258,00 zł  (ważny interes strony)
  2. MOSiR –  3.925,00 zł (ważny interes publiczny)
  3. 107 Szpital Wojskowy SPZOZ – 18.129,60 zł (ważny interes publiczny)
  4. MOSiR – 2.603,00 zł (ważny interes publiczny)
  5. DRUT-PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Spółka z o.o. – 10.770,00 zł (ważny interes publiczny)
  6. MOSiR – 3.931,00 zł (ważny interes publiczny)
  7. STOLPLASTIK Spółka  o.o. – 15.463,80 zł (ważny interes publiczny)
  8. Marek Wiercioch – 924,00 zł (ważny interes strony)
  9. MOSiR – 25.878,90 zł (ważny interes publiczny)
  10. Małgorzata, Tomasz Radeccy – 1.085,16 zł (ważny interes strony)
  11. Katarzyna Michalak – 1.107,00 zł (ważny interes strony)

 

  1. Odroczenie terminu płatności, rozłożenie  na raty
  1. Wiesław Kijak
  2. MYJNIE 24 Spółka z o.o. 
  3. Małgorzata Prętka
  4. Jadwiga Piasecka
  5. Ewa Giełczyk
  6. Magdalena Szymańska
  7. Zbigniew Wiatr
  8. Robert Kamiński
  9. Jadwiga Kozak
  10. Jacek Murański
  11. Anna Skweres
  12. MOSIR
  13. Andrzej Wachowiak
  14. Władysław Tamm
  15. Monika Gawęda
  16. Marian Ruth
  17. Piotr Jendrasik
  18. Andrzej Piotrowski
  19. Regina Bartosik
  20. Grażyna Sawicka
  21. Jolanta Chilicka
  22. Sylwia Prętka
  23. Magdalena Młodecka
  24. Alina Broniek
  25. Monika Szałowicz
  26. Joanna Rutowska
  27. Barbara Szulc
  28. Dorota Ptak
  29. Aleksandra Śliwinska
  30. Emilia Kucybała
  31. Barbara Trzmielewska,
  32. Agnieszka Bogdanowicz
  33. Emilia Piechut
  34. Mariola Obarzanek
  35. Norbert Sawicki

 

 

  1. Zwolnienia na podstawie uchwał Rady Miasta
  1. Ekomech-System Jarosław Horodecki

 

 

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2017 R.

 

(na podstawie  art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy o finansach publicznych)

 

 

 

  1. Ekomech-System  Jarosław Horodecki
  2. PKS Spółka z o.o.
  3. Mechanika Pojazdowa Blacharstwo i Lakiernictwo Mieczysław Hering
  4. Zakład Elektroinstalacyjny Eugeniusz Krasnosielski
  5. PHU ŻAG-JEL Grzegorz Bryda
  6. Sklep Przemysłowy Andrzej Tymczyszyn
  7. Handel-Usługi, Materiały Ogólnobudowlane JAN-POL s.c. H. Polaków, B. Polaków
  8. Sklep Tara s.c A.K. Gębka
  9. Mechanika Pojazdowa Janusz Noga,  Jan Bara
  10. PHW ENERGOINSTAL Bartosz Siemiński
  11. Salon Fryzjerski  Solarium Bożena Wesołowska
  12. ZUH DOMAL Emil Kwiatkowski
  13. Biorol Spółka z o.o.
  14. Mechanika Pojazdowa - Blacharstwo Ryszard Szczęsny
  15. PHU ELEKTROINSTALATOR Adam Guzowski
  16. Firma Budowlana ART-BUD Artur Banaśkiewicz
  17. Edward Radczyc
  18. Jerzy Rybiński
  19. Janusz Ozdoba
  20. Marcin Sikora
  21. Anna Świechowska
  22. Andrzej Świechowski
  23. Joachim Siking
  24. Piotr Presler
  25. Aleksandra Łukasik
  26. Tomasz Lisowski
  27. Krzysztof Krukowski
  28. Aleksandra Krukowska
  29. Marek Wiercioch
  30. Edward Kulczyk
  31. Marcin Horodecki
  32. Jerzy Naranowicz
  33. Krzysztof Łoboda
  34. Paulina Juszczak
  35. Emilia Juszczak
  36. Agnieszka Kaznowska
  37. Damian Wysocki
  38.  MYJNIE Spółka z o.o.
  39. Wiesław Kijak
  40. DRUT-PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Spółka z o.o.
  41. 107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. środa, 16 grudzień 2020 12:32 Przemysław Draus